Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:58 | Godzina 6:39 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 | Godzina 8:42 | Godzina 9:19 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:42 | Godzina 15:25 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:24 | Godzina 18:01 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:01 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:18 | Godzina 7:18 | Godzina 8:18 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 | Godzina 10:39 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:39 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:18 |
---|---|
7 | Godzina 7:18 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:18 | Godzina 7:18 | Godzina 8:18 | Godzina 9:18 | Godzina 10:18 | Godzina 11:19 | Godzina 12:19 | Godzina 13:19 | Godzina 14:19 | Godzina 15:19 | Godzina 16:18 | Godzina 17:18 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:18 |
---|---|
7 | Godzina 7:18 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:18 |
11 | Godzina 11:19 |
12 | Godzina 12:19 |
13 | Godzina 13:19 |
14 | Godzina 14:19 |
15 | Godzina 15:19 |
16 | Godzina 16:18 |
17 | Godzina 17:18 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Strzałowska | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Kolonistów | |
3 | 1 | Dojazdowa | |
4 | 1 | Zagórskiego | |
5 | 1 | Policka | |
6 | 1 | Bajeczna | |
7 | 1 | Stołczyn Kościół | |
8 | 1 | Kościelna 12 | |
9 | 1 | Dąbrówki | |
11 | 2 | Kościelna | |
13 | 2 | Nad Odrą | |
15 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym