Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:21 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:34 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:34 | Godzina 17:14 Godzina 17:55 | Godzina 18:32 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:21 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:14 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:32 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:22 | Godzina 7:22 | Godzina 8:22 | Godzina 9:21 | Godzina 10:31 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 | Godzina 14:31 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 | Godzina 16:31 | Godzina 17:11 Godzina 17:52 | Godzina 18:32 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:32 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:22 | Godzina 7:22 | Godzina 8:22 | Godzina 9:22 | Godzina 10:22 | Godzina 11:21 | Godzina 12:21 | Godzina 13:21 | Godzina 14:21 | Godzina 15:21 | Godzina 16:21 | Godzina 17:21 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Strzałowska Wiadukt | ||
0 | Strzałowska | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Hoża | |
4 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
8 | 4 | Komuny Paryskiej | |
9 | 1 | Staw Brodowski | |
10 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
12 | 2 | Sczanieckiej | |
14 | 2 | Matejki | |
17 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym