Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Jana z Czarnolasu (44712)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:26 | Godzina 7:09 Godzina 7:39 | Godzina 8:29 | Godzina 9:06 Godzina 9:47 | Godzina 10:27 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 | Godzina 12:27 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 | Godzina 14:28 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 | Godzina 16:31 | Godzina 17:11 Godzina 17:48 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:48 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:06 | Godzina 7:06 | Godzina 8:06 | Godzina 9:07 Godzina 9:47 | Godzina 10:27 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 | Godzina 12:27 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 | Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:06 |
---|---|
7 | Godzina 7:06 |
8 | Godzina 8:06 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:06 | Godzina 7:06 | Godzina 8:06 | Godzina 9:06 | Godzina 10:06 | Godzina 11:06 | Godzina 12:06 | Godzina 13:06 | Godzina 14:06 | Godzina 15:06 | Godzina 16:06 | Godzina 17:06 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:06 |
---|---|
7 | Godzina 7:06 |
8 | Godzina 8:06 |
9 | Godzina 9:06 |
10 | Godzina 10:06 |
11 | Godzina 11:06 |
12 | Godzina 12:06 |
13 | Godzina 13:06 |
14 | Godzina 14:06 |
15 | Godzina 15:06 |
16 | Godzina 16:06 |
17 | Godzina 17:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Bogumińska Park | |
2 | 1 | Hoża | |
3 | 1 | Żelazna | |
4 | 1 | Robotnicza 5 | |
6 | 2 | Robotnicza | |
7 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
9 | 2 | Strzałowska | |
10 | 1 | Golęcino Szpital | |
11 | 1 | Grochowa | |
12 | 1 | Gocławska | |
13 | 1 | Pokoju | |
14 | 1 | Nehringa | |
16 | 2 | Kolonistów | |
17 | 1 | Dojazdowa | |
18 | 1 | Zagórskiego | |
19 | 1 | Policka | |
20 | 1 | Bajeczna | |
21 | 1 | Stołczyn Kościół | |
22 | 1 | Kościelna 12 | |
23 | 1 | Dąbrówki | |
25 | 2 | Kościelna | |
27 | 2 | Nad Odrą | |
29 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym