Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kościelna 12 (47211)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:02 Godzina 6:54 | Godzina 7:34 | Godzina 8:15 Godzina 8:52 | Godzina 9:32 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 | Godzina 11:32 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 | Godzina 13:32 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 | Godzina 15:34 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 | Godzina 17:36 | Godzina 18:14 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:14 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 | Godzina 6:04 | Godzina 7:04 | Godzina 8:04 | Godzina 9:03 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:34 | Godzina 18:14 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:06 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 |
7 | Godzina 7:04 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | Godzina 9:03 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:14 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 | Godzina 6:04 | Godzina 7:04 | Godzina 8:04 | Godzina 9:04 | Godzina 10:04 | Godzina 11:03 | Godzina 12:03 | Godzina 13:03 | Godzina 14:03 | Godzina 15:03 | Godzina 16:03 | Godzina 17:03 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:06 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 |
7 | Godzina 7:04 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | Godzina 9:04 |
10 | Godzina 10:04 |
11 | Godzina 11:03 |
12 | Godzina 12:03 |
13 | Godzina 13:03 |
14 | Godzina 14:03 |
15 | Godzina 15:03 |
16 | Godzina 16:03 |
17 | Godzina 17:03 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Stołczyn Kościół | |
2 | 1 | Bajeczna | |
3 | 1 | Policka | |
5 | 2 | Zagórskiego | |
6 | 1 | Dojazdowa | |
7 | 1 | Kolonistów | |
9 | 2 | Nehringa | |
10 | 1 | Pokoju | |
11 | 1 | Gocławska | |
12 | 1 | Grochowa | |
13 | 1 | Golęcino Szpital | |
14 | 1 | Strzałowska Wiadukt | |
14 | 0 | Strzałowska | |
16 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
17 | 1 | Robotnicza | |
18 | 1 | Robotnicza 5 | |
19 | 1 | Zgorzelecka | |
21 | 2 | Hoża | |
23 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
27 | 4 | Komuny Paryskiej | |
28 | 1 | Staw Brodowski | |
29 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
31 | 2 | Sczanieckiej | |
33 | 2 | Matejki | |
36 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym