Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:13 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:26 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 | Godzina 12:23 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:25 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:26 | Godzina 17:06 Godzina 17:47 | Godzina 18:25 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:06 Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:25 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 | Godzina 6:15 | Godzina 7:15 | Godzina 8:15 | Godzina 9:14 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:45 | Godzina 18:25 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:17 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 |
7 | Godzina 7:15 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:14 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:25 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 | Godzina 6:15 | Godzina 7:15 | Godzina 8:15 | Godzina 9:15 | Godzina 10:15 | Godzina 11:14 | Godzina 12:14 | Godzina 13:14 | Godzina 14:14 | Godzina 15:14 | Godzina 16:14 | Godzina 17:14 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:17 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 |
7 | Godzina 7:15 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:15 |
11 | Godzina 11:14 |
12 | Godzina 12:14 |
13 | Godzina 13:14 |
14 | Godzina 14:14 |
15 | Godzina 15:14 |
16 | Godzina 16:14 |
17 | Godzina 17:14 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Grochowa | |
2 | 1 | Golęcino Szpital | |
3 | 1 | Strzałowska Wiadukt | |
3 | 0 | Strzałowska | |
5 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
6 | 1 | Robotnicza | |
7 | 1 | Robotnicza 5 | |
8 | 1 | Zgorzelecka | |
10 | 2 | Hoża | |
12 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
16 | 4 | Komuny Paryskiej | |
17 | 1 | Staw Brodowski | |
18 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
20 | 2 | Sczanieckiej | |
22 | 2 | Matejki | |
25 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym