Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Golęcino Szpital (48312)
- Kierunek: Gocław
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:35 | Godzina 7:18 Godzina 7:48 | Godzina 8:38 | Godzina 9:15 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:38 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:20 Godzina 17:57 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:15 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:20 Godzina 17:57 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:14 | Godzina 7:14 | Godzina 8:14 | Godzina 9:15 Godzina 9:55 | Godzina 10:35 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 | Godzina 16:35 | Godzina 17:15 Godzina 17:55 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:14 |
---|---|
7 | Godzina 7:14 |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:15 Godzina 9:55 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:15 Godzina 17:55 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:14 | Godzina 7:14 | Godzina 8:14 | Godzina 9:14 | Godzina 10:14 | Godzina 11:15 | Godzina 12:15 | Godzina 13:15 | Godzina 14:15 | Godzina 15:15 | Godzina 16:14 | Godzina 17:14 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:14 |
---|---|
7 | Godzina 7:14 |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:14 |
10 | Godzina 10:14 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:15 |
13 | Godzina 13:15 |
14 | Godzina 14:15 |
15 | Godzina 15:15 |
16 | Godzina 16:14 |
17 | Godzina 17:14 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Strzałowska | ||
1 | Golęcino Szpital (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Grochowa | |
2 | 1 | Gocławska | |
3 | 1 | Pokoju | |
4 | 1 | Nehringa | |
6 | 2 | Kolonistów | |
7 | 1 | Dojazdowa | |
8 | 1 | Zagórskiego | |
9 | 1 | Policka | |
10 | 1 | Bajeczna | |
11 | 1 | Stołczyn Kościół | |
12 | 1 | Kościelna 12 | |
13 | 1 | Dąbrówki | |
15 | 2 | Kościelna | |
17 | 2 | Nad Odrą | |
19 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym