Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:04 | Godzina 7:04 | Godzina 8:04 | Godzina 9:04 | Godzina 10:04 Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 | Godzina 23:04 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
6 | Godzina 6:04 |
---|---|
7 | Godzina 7:04 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | Godzina 9:04 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:04 | Godzina 7:04 | Godzina 8:04 | Godzina 9:04 | Godzina 10:04 | Godzina 11:04 | Godzina 12:04 | Godzina 13:04 | Godzina 14:04 | Godzina 15:04 | Godzina 16:04 | Godzina 17:04 | Godzina 18:04 Godzina 18:34 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 | Godzina 23:04 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
6 | Godzina 6:04 |
---|---|
7 | Godzina 7:04 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | Godzina 9:04 |
10 | Godzina 10:04 |
11 | Godzina 11:04 |
12 | Godzina 12:04 |
13 | Godzina 13:04 |
14 | Godzina 14:04 |
15 | Godzina 15:04 |
16 | Godzina 16:04 |
17 | Godzina 17:04 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 29.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Policka | |||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
2 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Matejki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Filharmonia | |
4 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
5 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:04 | Godzina 7:04 | Godzina 8:04 | Godzina 9:04 | Godzina 10:04 Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 | Godzina 23:04 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:04 |
---|---|
7 | Godzina 7:04 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | Godzina 9:04 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:04 | Godzina 7:04 | Godzina 8:04 | Godzina 9:04 | Godzina 10:04 | Godzina 11:04 | Godzina 12:04 | Godzina 13:04 | Godzina 14:04 | Godzina 15:04 | Godzina 16:04 | Godzina 17:04 | Godzina 18:04 Godzina 18:34 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 | Godzina 23:04 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:04 |
---|---|
7 | Godzina 7:04 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | Godzina 9:04 |
10 | Godzina 10:04 |
11 | Godzina 11:04 |
12 | Godzina 12:04 |
13 | Godzina 13:04 |
14 | Godzina 14:04 |
15 | Godzina 15:04 |
16 | Godzina 16:04 |
17 | Godzina 17:04 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Matejki (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym