Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Matejki (13112)
- Kierunek: Policka lub Zajezdnia Golęcin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:28 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:38 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:28 | Godzina 9:28 | Godzina 10:28 | Godzina 11:28 | Godzina 12:28 | Godzina 13:28 | Godzina 14:28 | Godzina 15:28 | Godzina 16:28 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 |
Ważny od 29.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Zajezdnia Golęcin”, z podjazdem do przystanku „Studzienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
4 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
6 | 2 | Staw Brodowski | |
8 | 2 | Komuny Paryskiej | |
10 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
12 | 2 | Hoża | |
13 | 1 | Żelazna | |
Studzienna | |||
14 | 1 | Robotnicza 5 | |
16 | 2 | Robotnicza | |
17 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
18 | 1 | Paproci | |
19 | 1 | Świętojańska | |
21 | 2 | Grochowa | |
22 | 1 | Gocławska | |
23 | 1 | Pokoju | |
24 | 1 | Nehringa | |
26 | 2 | Golęcińska | |
27 | 1 | Stołczyn Kościół | |
28 | 1 | Bajeczna | |
29 | 1 | Policka (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Matejki (13112)
- Kierunek: Szosa Polska lub Zajezdnia Golęcin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:28 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:38 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:28 | Godzina 9:28 | Godzina 10:28 | Godzina 11:28 | Godzina 12:28 | Godzina 13:28 | Godzina 14:28 | Godzina 15:28 | Godzina 16:28 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:28 Godzina 22:58 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Zajezdnia Golęcin”, z podjazdem do przystanku „Studzienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
4 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
6 | 2 | Staw Brodowski | |
8 | 2 | Komuny Paryskiej | |
10 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
11 | 1 | Bogumińska Park | |
12 | 1 | Hoża | |
13 | 1 | Żelazna | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
14 | 1 | Robotnicza 5 | |
16 | 2 | Robotnicza | |
17 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
18 | 1 | Paproci | |
19 | 1 | Świętojańska | |
21 | 2 | Grochowa | |
22 | 1 | Gocławska | |
23 | 1 | Pokoju | |
24 | 1 | Nehringa | |
26 | 2 | Golęcińska | |
27 | 1 | Stołczyn Kościół | |
28 | 1 | Bajeczna | |
29 | 1 | Policka | |
31 | 2 | Szosa Polska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym