Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Sczanieckiej (14112)
- Kierunek: Szosa Polska lub Zajezdnia Golęcin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:30 | Godzina 7:30 | Godzina 8:30 | Godzina 9:20 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 | Godzina 17:20 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | Godzina 23:00 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:20 |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:30 | Godzina 7:30 | Godzina 8:30 | Godzina 9:30 | Godzina 10:30 | Godzina 11:30 | Godzina 12:30 | Godzina 13:30 | Godzina 14:30 | Godzina 15:30 | Godzina 16:30 | Godzina 17:30 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | Godzina 23:00 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Zajezdnia Golęcin”, z podjazdem do przystanku „Studzienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
4 | 2 | Staw Brodowski | |
6 | 2 | Komuny Paryskiej | |
8 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
9 | 1 | Bogumińska Park | |
10 | 1 | Hoża | |
11 | 1 | Żelazna | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
12 | 1 | Robotnicza 5 | |
14 | 2 | Robotnicza | |
15 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
16 | 1 | Paproci | |
17 | 1 | Świętojańska | |
19 | 2 | Grochowa | |
20 | 1 | Gocławska | |
21 | 1 | Pokoju | |
22 | 1 | Nehringa | |
24 | 2 | Golęcińska | |
25 | 1 | Stołczyn Kościół | |
26 | 1 | Bajeczna | |
27 | 1 | Policka | |
29 | 2 | Szosa Polska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym