Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Staw Brodowski (18221)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:00 | Godzina 7:00 | Godzina 8:00 Godzina 8:59 | Godzina 9:59 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:39 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 | Godzina 15:39 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | Godzina 18:20 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | Godzina 23:00 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
6 | Godzina 6:00 |
---|---|
7 | Godzina 7:00 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:00 | Godzina 7:00 | Godzina 8:00 | Godzina 9:00 | Godzina 10:00 Godzina 10:59 | Godzina 11:59 | Godzina 12:59 | Godzina 13:59 | Godzina 14:59 | Godzina 15:59 | Godzina 16:59 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | Godzina 23:00 | |||
Ważny od 29.01.2024 |
6 | Godzina 6:00 |
---|---|
7 | Godzina 7:00 |
8 | Godzina 8:00 |
9 | Godzina 9:00 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:59 |
17 | |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 29.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Policka | |||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
2 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
3 | 2 | Sczanieckiej | |
6 | 3 | Matejki | |
8 | 2 | Filharmonia | |
10 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
11 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Staw Brodowski (18221)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:00 | Godzina 7:00 | Godzina 8:00 Godzina 8:59 | Godzina 9:59 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:39 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 | Godzina 15:39 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | Godzina 18:20 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | Godzina 23:00 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:00 |
---|---|
7 | Godzina 7:00 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:00 | Godzina 7:00 | Godzina 8:00 | Godzina 9:00 | Godzina 10:00 Godzina 10:59 | Godzina 11:59 | Godzina 12:59 | Godzina 13:59 | Godzina 14:59 | Godzina 15:59 | Godzina 16:59 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | Godzina 23:00 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:00 |
---|---|
7 | Godzina 7:00 |
8 | Godzina 8:00 |
9 | Godzina 9:00 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:59 |
17 | |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
3 | 2 | Sczanieckiej | |
6 | 3 | Matejki | |
9 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym