Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Zajezdnia Golęcin (40211)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:51 | Godzina 6:49 | Godzina 7:49 | Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:51 | Godzina 6:49 | Godzina 7:49 | Godzina 8:49 | Godzina 9:49 | Godzina 10:48 | Godzina 11:48 | Godzina 12:48 | Godzina 13:48 | Godzina 14:48 | Godzina 15:48 | Godzina 16:48 | Godzina 17:49 | Godzina 18:19 Godzina 18:49 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 |
Ważny od 29.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Studzienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Policka | |||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
2 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Robotnicza | |
2 | 1 | Robotnicza 5 | |
Studzienna | |||
3 | 1 | Zgorzelecka | |
5 | 2 | Hoża | |
7 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
11 | 4 | Komuny Paryskiej | |
12 | 1 | Staw Brodowski | |
13 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
15 | 2 | Sczanieckiej | |
18 | 3 | Matejki | |
20 | 2 | Filharmonia | |
22 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
23 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Zajezdnia Golęcin (40211)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:51 | Godzina 6:49 | Godzina 7:49 | Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:51 | Godzina 6:49 | Godzina 7:49 | Godzina 8:49 | Godzina 9:49 | Godzina 10:48 | Godzina 11:48 | Godzina 12:48 | Godzina 13:48 | Godzina 14:48 | Godzina 15:48 | Godzina 16:48 | Godzina 17:49 | Godzina 18:19 Godzina 18:49 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:19 Godzina 19:49 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:21 Godzina 22:51 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Studzienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Robotnicza | |
2 | 1 | Robotnicza 5 | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
3 | 1 | Zgorzelecka | |
5 | 2 | Hoża | |
7 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
11 | 4 | Komuny Paryskiej | |
12 | 1 | Staw Brodowski | |
13 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
15 | 2 | Sczanieckiej | |
18 | 3 | Matejki | |
21 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym