Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zajezdnia Golęcin (40212)
- Kierunek: Szosa Polska lub Zajezdnia Golęcin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:41 | Godzina 7:41 | Godzina 8:41 | Godzina 9:32 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 | Godzina 17:32 | Godzina 18:11 Godzina 18:41 | Godzina 19:11 Godzina 19:41 | Godzina 20:11 Godzina 20:41 | Godzina 21:11 Godzina 21:41 | Godzina 22:11 Godzina 22:41 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:41 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:41 | Godzina 7:41 | Godzina 8:41 | Godzina 9:41 | Godzina 10:41 | Godzina 11:42 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 14:42 | Godzina 15:42 | Godzina 16:41 | Godzina 17:41 | Godzina 18:11 Godzina 18:41 | Godzina 19:11 Godzina 19:41 | Godzina 20:11 Godzina 20:41 | Godzina 21:11 Godzina 21:41 | Godzina 22:11 Godzina 22:41 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:41 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Zajezdnia Golęcin”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin (bieżący przystanek) | ||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
1 | 1 | Paproci | |
2 | 1 | Świętojańska | |
4 | 2 | Grochowa | |
5 | 1 | Gocławska | |
6 | 1 | Pokoju | |
7 | 1 | Nehringa | |
9 | 2 | Golęcińska | |
10 | 1 | Stołczyn Kościół | |
11 | 1 | Bajeczna | |
12 | 1 | Policka | |
14 | 2 | Szosa Polska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym