Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:45 | Godzina 5:05 Godzina 5:52 | Godzina 6:21 Godzina 6:43 | Godzina 7:22 | Godzina 8:04 Godzina 8:41 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:04 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:02 Godzina 19:22 Godzina 19:42 | Godzina 20:03 Godzina 20:23 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:15 Godzina 22:45 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:43 | Godzina 7:43 | Godzina 8:42 | Godzina 9:42 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:15 Godzina 22:45 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:15 Godzina 22:45 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:43 | Godzina 7:43 | Godzina 8:43 | Godzina 9:43 | Godzina 10:42 | Godzina 11:42 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 14:42 | Godzina 15:42 | Godzina 16:42 | Godzina 17:43 | Godzina 18:13 Godzina 18:43 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:15 Godzina 22:45 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:15 Godzina 22:45 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Pokoju | |
2 | 1 | Gocławska | |
3 | 1 | Grochowa | |
4 | 1 | Świętojańska | |
5 | 1 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | |||
7 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
8 | 1 | Robotnicza | |
9 | 1 | Robotnicza 5 | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
10 | 1 | Zgorzelecka | |
12 | 2 | Hoża | |
14 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
18 | 4 | Komuny Paryskiej | |
19 | 1 | Staw Brodowski | |
20 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
22 | 2 | Sczanieckiej | |
25 | 3 | Matejki | |
28 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym