Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:06 Godzina 5:53 | Godzina 6:22 Godzina 6:44 | Godzina 7:23 | Godzina 8:05 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:05 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:03 Godzina 19:23 Godzina 19:43 | Godzina 20:04 Godzina 20:24 Godzina 20:44 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 | |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:44 | Godzina 7:44 | Godzina 8:43 | Godzina 9:43 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:44 | Godzina 7:44 | Godzina 8:44 | Godzina 9:44 | Godzina 10:43 | Godzina 11:43 | Godzina 12:43 | Godzina 13:43 | Godzina 14:43 | Godzina 15:43 | Godzina 16:43 | Godzina 17:44 | Godzina 18:14 Godzina 18:44 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 |
Ważny od 29.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Policka | |||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Gocławska | |
2 | 1 | Grochowa | |
4 | 2 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | |||
6 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
7 | 1 | Robotnicza | |
8 | 1 | Robotnicza 5 | |
Studzienna | |||
9 | 1 | Zgorzelecka | |
11 | 2 | Hoża | |
13 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
17 | 4 | Komuny Paryskiej | |
18 | 1 | Staw Brodowski | |
19 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
21 | 2 | Sczanieckiej | |
24 | 3 | Matejki | |
26 | 2 | Filharmonia | |
28 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
29 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:06 Godzina 5:53 | Godzina 6:22 Godzina 6:44 | Godzina 7:23 | Godzina 8:05 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:05 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:03 Godzina 19:23 Godzina 19:43 | Godzina 20:04 Godzina 20:24 Godzina 20:44 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:44 | Godzina 7:44 | Godzina 8:43 | Godzina 9:43 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:44 | Godzina 7:44 | Godzina 8:44 | Godzina 9:44 | Godzina 10:43 | Godzina 11:43 | Godzina 12:43 | Godzina 13:43 | Godzina 14:43 | Godzina 15:43 | Godzina 16:43 | Godzina 17:44 | Godzina 18:14 Godzina 18:44 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:46 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Gocławska | |
2 | 1 | Grochowa | |
3 | 1 | Świętojańska | |
4 | 1 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | |||
6 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
7 | 1 | Robotnicza | |
8 | 1 | Robotnicza 5 | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
9 | 1 | Zgorzelecka | |
11 | 2 | Hoża | |
13 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
17 | 4 | Komuny Paryskiej | |
18 | 1 | Staw Brodowski | |
19 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
21 | 2 | Sczanieckiej | |
24 | 3 | Matejki | |
27 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym