Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:48 | Godzina 5:08 Godzina 5:55 | Godzina 6:24 Godzina 6:46 | Godzina 7:25 | Godzina 8:07 Godzina 8:44 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:07 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:05 Godzina 19:25 Godzina 19:45 | Godzina 20:06 Godzina 20:26 Godzina 20:46 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:46 | Godzina 7:46 | Godzina 8:45 | Godzina 9:45 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:46 | Godzina 7:46 | Godzina 8:46 | Godzina 9:46 | Godzina 10:45 | Godzina 11:45 | Godzina 12:45 | Godzina 13:45 | Godzina 14:45 | Godzina 15:45 | Godzina 16:45 | Godzina 17:46 | Godzina 18:16 Godzina 18:46 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 |
Ważny od 29.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Policka | |||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | |||
4 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
5 | 1 | Robotnicza | |
6 | 1 | Robotnicza 5 | |
Studzienna | |||
7 | 1 | Zgorzelecka | |
9 | 2 | Hoża | |
11 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
15 | 4 | Komuny Paryskiej | |
16 | 1 | Staw Brodowski | |
17 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
19 | 2 | Sczanieckiej | |
22 | 3 | Matejki | |
24 | 2 | Filharmonia | |
26 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
27 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:48 | Godzina 5:08 Godzina 5:55 | Godzina 6:24 Godzina 6:46 | Godzina 7:25 | Godzina 8:07 Godzina 8:44 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:07 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:05 Godzina 19:25 Godzina 19:45 | Godzina 20:06 Godzina 20:26 Godzina 20:46 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:46 | Godzina 7:46 | Godzina 8:45 | Godzina 9:45 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:46 | Godzina 7:46 | Godzina 8:46 | Godzina 9:46 | Godzina 10:45 | Godzina 11:45 | Godzina 12:45 | Godzina 13:45 | Godzina 14:45 | Godzina 15:45 | Godzina 16:45 | Godzina 17:46 | Godzina 18:16 Godzina 18:46 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Świętojańska | |
2 | 1 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | |||
4 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
5 | 1 | Robotnicza | |
6 | 1 | Robotnicza 5 | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
7 | 1 | Zgorzelecka | |
9 | 2 | Hoża | |
11 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
15 | 4 | Komuny Paryskiej | |
16 | 1 | Staw Brodowski | |
17 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
19 | 2 | Sczanieckiej | |
22 | 3 | Matejki | |
25 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym