Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Świętojańska (44011)
- Kierunek: Szosa Polska
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:33 | Godzina 6:14 Godzina 6:44 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:54 | Godzina 9:34 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:17 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:39 | Godzina 18:14 Godzina 18:34 Godzina 18:54 | Godzina 19:14 Godzina 19:34 Godzina 19:54 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:43 | Godzina 6:43 | Godzina 7:43 | Godzina 8:43 | Godzina 9:34 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 | Godzina 17:34 | Godzina 18:13 Godzina 18:43 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:43 | Godzina 6:43 | Godzina 7:43 | Godzina 8:43 | Godzina 9:43 | Godzina 10:43 | Godzina 11:44 | Godzina 12:44 | Godzina 13:44 | Godzina 14:44 | Godzina 15:44 | Godzina 16:43 | Godzina 17:43 | Godzina 18:13 Godzina 18:43 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
1 | Paproci | ||
1 | Świętojańska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Grochowa | |
3 | 1 | Gocławska | |
4 | 1 | Pokoju | |
5 | 1 | Nehringa | |
7 | 2 | Golęcińska | |
8 | 1 | Stołczyn Kościół | |
9 | 1 | Bajeczna | |
10 | 1 | Policka | |
12 | 2 | Szosa Polska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym