Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Paproci (44112)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:10 Godzina 5:57 | Godzina 6:26 Godzina 6:48 | Godzina 7:27 | Godzina 8:09 Godzina 8:46 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:09 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 | Godzina 17:29 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:07 Godzina 19:27 Godzina 19:47 | Godzina 20:08 Godzina 20:28 Godzina 20:48 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:20 Godzina 22:50 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:50 | Godzina 6:48 | Godzina 7:48 | Godzina 8:47 | Godzina 9:47 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:20 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:20 Godzina 22:50 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:50 | Godzina 6:48 | Godzina 7:48 | Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:47 | Godzina 11:47 | Godzina 12:47 | Godzina 13:47 | Godzina 14:47 | Godzina 15:47 | Godzina 16:47 | Godzina 17:48 | Godzina 18:18 Godzina 18:48 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:20 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:20 Godzina 22:50 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci (bieżący przystanek) | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
3 | 1 | Robotnicza | |
4 | 1 | Robotnicza 5 | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
5 | 1 | Zgorzelecka | |
7 | 2 | Hoża | |
9 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
13 | 4 | Komuny Paryskiej | |
14 | 1 | Staw Brodowski | |
15 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
17 | 2 | Sczanieckiej | |
20 | 3 | Matejki | |
23 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym