Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:55 | Godzina 6:54 | Godzina 7:54 | Godzina 8:53 | Godzina 9:53 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 | Godzina 19:24 Godzina 19:54 | Godzina 20:24 Godzina 20:54 | Godzina 21:24 Godzina 21:54 | Godzina 22:25 Godzina 22:55 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:24 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:24 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:54 |
22 | Godzina 22:25 Godzina 22:55 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:55 | Godzina 6:54 | Godzina 7:54 | Godzina 8:54 | Godzina 9:54 | Godzina 10:53 | Godzina 11:53 | Godzina 12:53 | Godzina 13:53 | Godzina 14:53 | Godzina 15:53 | Godzina 16:53 | Godzina 17:54 | Godzina 18:24 Godzina 18:54 | Godzina 19:24 Godzina 19:54 | Godzina 20:24 Godzina 20:54 | Godzina 21:24 Godzina 21:54 | Godzina 22:25 Godzina 22:55 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:24 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:24 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:24 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:54 |
22 | Godzina 22:25 Godzina 22:55 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
6 | 4 | Komuny Paryskiej | |
7 | 1 | Staw Brodowski | |
8 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
10 | 2 | Sczanieckiej | |
13 | 3 | Matejki | |
16 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym