Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:52 | Godzina 7:52 | Godzina 8:51 | Godzina 9:51 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:52 | Godzina 7:52 | Godzina 8:52 | Godzina 9:52 | Godzina 10:51 | Godzina 11:51 | Godzina 12:51 | Godzina 13:51 | Godzina 14:51 | Godzina 15:51 | Godzina 16:51 | Godzina 17:52 | Godzina 18:22 Godzina 18:52 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:22 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 |
Ważny od 29.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Policka | |||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
2 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Hoża | |
4 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
8 | 4 | Komuny Paryskiej | |
9 | 1 | Staw Brodowski | |
10 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
12 | 2 | Sczanieckiej | |
15 | 3 | Matejki | |
17 | 2 | Filharmonia | |
19 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
20 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:52 | Godzina 7:52 | Godzina 8:51 | Godzina 9:51 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:52 | Godzina 7:52 | Godzina 8:52 | Godzina 9:52 | Godzina 10:51 | Godzina 11:51 | Godzina 12:51 | Godzina 13:51 | Godzina 14:51 | Godzina 15:51 | Godzina 16:51 | Godzina 17:52 | Godzina 18:22 Godzina 18:52 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:22 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:22 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Hoża | |
4 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
8 | 4 | Komuny Paryskiej | |
9 | 1 | Staw Brodowski | |
10 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
12 | 2 | Sczanieckiej | |
15 | 3 | Matejki | |
18 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym