Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Studzienna (44611)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:02 Godzina 7:21 Godzina 7:41 | Godzina 8:03 Godzina 8:23 | Godzina 15:42 | Godzina 16:03 Godzina 16:23 Godzina 16:43 | Godzina 17:03 | |||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:21 Godzina 7:41 |
---|---|
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:23 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:23 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:03 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Policka | |||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
2 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Studzienna (bieżący przystanek) | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Matejki | ||
2 | Filharmonia | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Studzienna (44611)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:02 Godzina 7:21 Godzina 7:41 | Godzina 8:03 Godzina 8:23 | Godzina 15:42 | Godzina 16:03 Godzina 16:23 Godzina 16:43 | Godzina 17:03 | |||||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:21 Godzina 7:41 |
---|---|
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:23 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:23 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:03 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna (bieżący przystanek) | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Matejki | ||
3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym