Rozkład jazdy linii 60
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Antosiewicza | ||
1 | 1 Maja Business Park | ||
2 | Fabryka Wody | ||
2 | Sczanieckiej | ||
1 | Sczanieckiej | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Słowackiego | |
4 | 1 | Teatr Letni | |
7 | 3 | Łękno | |
9 | 2 | Wincentego Pola | |
10 | 1 | Unii Lubelskiej | |
12 | 2 | Unii Lubelskiej Szpital | |
13 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
14 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
15 | 1 | Wernyhory | |
16 | 1 | Reduty Ordona | |
17 | 1 | Kleeberga | |
20 | 3 | Łukasińskiego | |
21 | 1 | Taczaka | |
23 | 2 | Kmieca | |
24 | 1 | Ku Słońcu | |
27 | 3 | Kwiatowa | |
30 | 3 | Wrocławska | |
32 | 2 | Krakowska – Rubież | |
33 | 1 | Poronińska | |
34 | 1 | Zielona | |
35 | 1 | Krakowska Uniwersytet | |
38 | 3 | Cukrowa Uniwersytet | |
39 | 1 | Cukrowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym