Rozkład jazdy linii 60
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Zawadzkiego Kościół (32121)
- Kierunek: Cukrowa
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Antosiewicza | ||
1 | 1 Maja Business Park | ||
2 | Fabryka Wody | ||
2 | Sczanieckiej | ||
1 | Sczanieckiej | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Słowackiego | ||
1 | Teatr Letni | ||
3 | Łękno | ||
2 | Wincentego Pola | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
2 | Unii Lubelskiej Szpital | ||
1 | Zawadzkiego Kościół (bieżący przystanek) | ||
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
1 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
2 | 1 | Wernyhory | |
3 | 1 | Reduty Ordona | |
4 | 1 | Kleeberga | |
7 | 3 | Łukasińskiego | |
8 | 1 | Taczaka | |
10 | 2 | Kmieca | |
11 | 1 | Ku Słońcu | |
14 | 3 | Kwiatowa | |
17 | 3 | Wrocławska | |
19 | 2 | Krakowska – Rubież | |
20 | 1 | Poronińska | |
21 | 1 | Zielona | |
22 | 1 | Krakowska Uniwersytet | |
25 | 3 | Cukrowa Uniwersytet | |
26 | 1 | Cukrowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym