Rozkład jazdy linii 60
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Stocznia Szczecińska (16411)
- Kierunek: Cukrowa
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 16421
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Antosiewicza | |
2 | 1 | 1 Maja Business Park | |
4 | 2 | Fabryka Wody | |
6 | 2 | Sczanieckiej | |
7 | 1 | Sczanieckiej | |
9 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
10 | 1 | Kołłątaja | |
13 | 3 | Słowackiego | |
14 | 1 | Teatr Letni | |
17 | 3 | Łękno | |
19 | 2 | Wincentego Pola | |
20 | 1 | Unii Lubelskiej | |
22 | 2 | Unii Lubelskiej Szpital | |
23 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
24 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
25 | 1 | Wernyhory | |
26 | 1 | Reduty Ordona | |
27 | 1 | Kleeberga | |
30 | 3 | Łukasińskiego | |
31 | 1 | Taczaka | |
33 | 2 | Kmieca | |
34 | 1 | Ku Słońcu | |
37 | 3 | Kwiatowa | |
40 | 3 | Wrocławska | |
42 | 2 | Krakowska – Rubież | |
43 | 1 | Poronińska | |
44 | 1 | Zielona | |
45 | 1 | Krakowska Uniwersytet | |
48 | 3 | Cukrowa Uniwersytet | |
49 | 1 | Cukrowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym