Rozkład jazdy linii 61
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Podjuchy (82514)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
Objaśnienia:
- b
- Kurs przez ul. Południową, z pominięciem ul. Cukrowej
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Granitowa | |
3 | 2 | Plac Szewińskiej | |
5 | 2 | Krygiera | |
7 | 2 | Kanał Leśny | |
9 | 2 | Dziewoklicz | |
11 | 2 | Potoczna | |
12 | 1 | Ustowska | |
16 | 4 | Gorzowska | |
17 | 1 | Kwiatkowskiego | |
19 | 2 | Cukrowa | |
21 | 2 | Cukrowa Uniwersytet | |
Ogrody „Górki Ustowskie” | |||
Południowa | |||
23 | 2 | Reda | |
24 | 1 | Wierzbowa | |
25 | 1 | Białowieska | |
27 | 2 | Mieszka I | |
28 | 1 | Plac Szyrockiego | |
30 | 2 | Szwoleżerów | |
31 | 1 | Narutowicza | |
33 | 2 | Plac Kościuszki | |
34 | 1 | Łokietka | |
36 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
39 | 3 | Brama Portowa | |
40 | 1 | Plac Zawiszy | |
42 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym