Rozkład jazdy linii 61
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wyszyńskiego | |
4 | 2 | Brama Portowa | |
6 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
8 | 2 | Krzywoustego | |
10 | 2 | Plac Kościuszki | |
11 | 1 | Narutowicza | |
13 | 2 | Szwoleżerów | |
15 | 2 | Plac Szyrockiego | |
16 | 1 | Mieszka I | |
18 | 2 | Białowieska | |
20 | 2 | Wierzbowa | |
21 | 1 | Reda | |
23 | 2 | Cukrowa Uniwersytet | |
24 | 1 | Radomska | |
25 | 1 | Południowa | |
26 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
29 | 3 | Ustowska | |
30 | 1 | Potoczna | |
32 | 2 | Dziewoklicz | |
33 | 1 | Kanał Leśny | |
35 | 2 | Krygiera | |
37 | 2 | Most Gryfitów | |
38 | 1 | Granitowa | |
40 | 2 | Podjuchy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym