Rozkład jazdy linii 61
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Mieszka I (23412)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy | |||
1 | Granitowa | ||
2 | Plac Szewińskiej | ||
2 | Krygiera | ||
2 | Kanał Leśny | ||
2 | Dziewoklicz | ||
2 | Potoczna | ||
1 | Ustowska | ||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cukrowa Uniwersytet | ||
Ogrody „Górki Ustowskie” | |||
Południowa | |||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Plac Szyrockiego | |
3 | 2 | Szwoleżerów | |
4 | 1 | Narutowicza | |
6 | 2 | Plac Kościuszki | |
7 | 1 | Łokietka | |
9 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
12 | 3 | Brama Portowa | |
13 | 1 | Plac Zawiszy | |
15 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym