Rozkład jazdy linii 61
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Ustowska (25121)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
Objaśnienia:
- b
- Kurs przez ul. Południową, z pominięciem ul. Cukrowej
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy | |||
1 | Granitowa | ||
2 | Plac Szewińskiej | ||
2 | Krygiera | ||
2 | Kanał Leśny | ||
2 | Dziewoklicz | ||
2 | Potoczna | ||
1 | Ustowska (bieżący przystanek) | ||
4 | 4 | Gorzowska | |
5 | 1 | Kwiatkowskiego | |
7 | 2 | Cukrowa | |
9 | 2 | Cukrowa Uniwersytet | |
Ogrody „Górki Ustowskie” | |||
Południowa | |||
11 | 2 | Reda | |
12 | 1 | Wierzbowa | |
13 | 1 | Białowieska | |
15 | 2 | Mieszka I | |
16 | 1 | Plac Szyrockiego | |
18 | 2 | Szwoleżerów | |
19 | 1 | Narutowicza | |
21 | 2 | Plac Kościuszki | |
22 | 1 | Łokietka | |
24 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
27 | 3 | Brama Portowa | |
28 | 1 | Plac Zawiszy | |
30 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym