Rozkład jazdy linii 61
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Ustowska (25122)
- Kierunek: Podjuchy
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
2 | Cukrowa Uniwersytet | ||
1 | Radomska | ||
1 | Południowa | ||
1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | ||
3 | Ustowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Potoczna | |
3 | 2 | Dziewoklicz | |
4 | 1 | Kanał Leśny | |
6 | 2 | Krygiera | |
8 | 2 | Most Gryfitów | |
9 | 1 | Granitowa | |
11 | 2 | Podjuchy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym