Rozkład jazdy linii 61
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Potoczna (25211)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
Objaśnienia:
- b
- Kurs przez ul. Południową, z pominięciem ul. Cukrowej
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy | |||
1 | Granitowa | ||
2 | Plac Szewińskiej | ||
2 | Krygiera | ||
2 | Kanał Leśny | ||
2 | Dziewoklicz | ||
2 | Potoczna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ustowska | |
5 | 4 | Gorzowska | |
6 | 1 | Kwiatkowskiego | |
8 | 2 | Cukrowa | |
10 | 2 | Cukrowa Uniwersytet | |
Ogrody „Górki Ustowskie” | |||
Południowa | |||
12 | 2 | Reda | |
13 | 1 | Wierzbowa | |
14 | 1 | Białowieska | |
16 | 2 | Mieszka I | |
17 | 1 | Plac Szyrockiego | |
19 | 2 | Szwoleżerów | |
20 | 1 | Narutowicza | |
22 | 2 | Plac Kościuszki | |
23 | 1 | Łokietka | |
25 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
28 | 3 | Brama Portowa | |
29 | 1 | Plac Zawiszy | |
31 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym