Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Plac Kościuszki (10435)
- Kierunek: Ustowo Auchan
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:24 | Godzina 7:24 | Godzina 8:24 | Godzina 9:19 | Godzina 10:54 | Godzina 12:34 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:54 |
11 | |
12 | Godzina 12:34 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:25 | Godzina 7:28 | Godzina 8:27 | Godzina 10:05 | Godzina 11:15 | Godzina 12:25 | Godzina 13:37 | Godzina 14:47 | Godzina 16:02 | Godzina 17:07 | Godzina 18:14 | Godzina 19:24 | Godzina 20:31 | Godzina 22:06 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | |
10 | Godzina 10:05 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:47 |
15 | |
16 | Godzina 16:02 |
17 | Godzina 17:07 |
18 | Godzina 18:14 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | |
22 | Godzina 22:06 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:24 | Godzina 7:24 | Godzina 8:24 | Godzina 9:19 | Godzina 10:54 | Godzina 12:34 | Godzina 13:34 | Godzina 15:09 | Godzina 16:34 | Godzina 17:34 | Godzina 18:49 | Godzina 20:06 | Godzina 21:06 | Godzina 22:06 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:54 |
11 | |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | |
15 | Godzina 15:09 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:49 |
19 | |
20 | Godzina 20:06 |
21 | Godzina 21:06 |
22 | Godzina 22:06 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:19 | Godzina 10:54 | Godzina 12:34 | Godzina 13:34 | Godzina 15:09 | Godzina 16:34 | Godzina 17:34 | Godzina 18:49 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:19 |
---|---|
10 | Godzina 10:54 |
11 | |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | |
15 | Godzina 15:09 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:49 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Narutowicza | |
3 | 2 | Szwoleżerów | |
5 | 2 | Plac Szyrockiego | |
6 | 1 | Mieszka I | |
8 | 2 | Białowieska | |
10 | 2 | Wierzbowa | |
11 | 1 | Reda | |
13 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
14 | 1 | Ogrody „Malwa” | |
16 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
18 | 2 | Cukrowa | |
19 | 1 | Radomska | |
20 | 1 | Południowa | |
21 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
24 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym