Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Ogrody „Malwa” (24211)
- Kierunek: Ustowo Auchan
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:35 | Godzina 7:35 | Godzina 8:35 | Godzina 9:30 | Godzina 11:06 | Godzina 12:46 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | |
11 | Godzina 11:06 |
12 | Godzina 12:46 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:36 | Godzina 7:40 | Godzina 8:39 | Godzina 10:17 | Godzina 11:27 | Godzina 12:37 | Godzina 13:49 | Godzina 15:00 | Godzina 16:16 | Godzina 17:19 | Godzina 18:25 | Godzina 19:35 | Godzina 20:42 | Godzina 22:16 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:39 |
9 | |
10 | Godzina 10:17 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:49 |
14 | |
15 | Godzina 15:00 |
16 | Godzina 16:16 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:42 |
21 | |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:35 | Godzina 7:35 | Godzina 8:35 | Godzina 9:30 | Godzina 11:06 | Godzina 12:46 | Godzina 13:46 | Godzina 15:21 | Godzina 16:45 | Godzina 17:45 | Godzina 19:00 | Godzina 20:17 | Godzina 21:17 | Godzina 22:16 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | |
11 | Godzina 11:06 |
12 | Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:46 |
14 | |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | |
19 | Godzina 19:00 |
20 | Godzina 20:17 |
21 | Godzina 21:17 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:30 | Godzina 11:05 | Godzina 12:45 | Godzina 13:45 | Godzina 15:20 | Godzina 16:45 | Godzina 17:45 | Godzina 19:00 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:30 |
---|---|
10 | |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:45 |
14 | |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | |
19 | Godzina 19:00 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
2 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Ogrody „Malwa” (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
4 | 2 | Cukrowa | |
5 | 1 | Radomska | |
6 | 1 | Południowa | |
7 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
10 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym