Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Krzywoustego (10511)
- Kierunek: Ustowo Auchan
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 | Godzina 6:22 | Godzina 7:22 | Godzina 8:22 | Godzina 9:17 | Godzina 10:52 | Godzina 12:32 |
5 | Godzina 5:13 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:52 |
11 | |
12 | Godzina 12:32 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 | Godzina 6:23 | Godzina 7:26 | Godzina 8:25 | Godzina 10:03 | Godzina 11:13 | Godzina 12:23 | Godzina 13:35 | Godzina 14:45 | Godzina 16:00 | Godzina 17:05 | Godzina 18:12 | Godzina 19:22 | Godzina 20:29 | Godzina 22:04 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:13 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | |
10 | Godzina 10:03 |
11 | Godzina 11:13 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:45 |
15 | |
16 | Godzina 16:00 |
17 | Godzina 17:05 |
18 | Godzina 18:12 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:29 |
21 | |
22 | Godzina 22:04 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 | Godzina 6:22 | Godzina 7:22 | Godzina 8:22 | Godzina 9:17 | Godzina 10:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:32 | Godzina 15:07 | Godzina 16:32 | Godzina 17:32 | Godzina 18:47 | Godzina 20:04 | Godzina 21:04 | Godzina 22:04 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:13 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:52 |
11 | |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | |
15 | Godzina 15:07 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:47 |
19 | |
20 | Godzina 20:04 |
21 | Godzina 21:04 |
22 | Godzina 22:04 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:17 | Godzina 10:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:32 | Godzina 15:07 | Godzina 16:32 | Godzina 17:32 | Godzina 18:47 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:17 |
---|---|
10 | Godzina 10:52 |
11 | |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | |
15 | Godzina 15:07 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:47 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Kościuszki | |
3 | 1 | Narutowicza | |
5 | 2 | Szwoleżerów | |
7 | 2 | Plac Szyrockiego | |
8 | 1 | Mieszka I | |
10 | 2 | Białowieska | |
12 | 2 | Wierzbowa | |
13 | 1 | Reda | |
15 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
16 | 1 | Ogrody „Malwa” | |
18 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
20 | 2 | Cukrowa | |
21 | 1 | Radomska | |
22 | 1 | Południowa | |
23 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
26 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym