Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Narutowicza (21011)
- Kierunek: Ustowo Auchan
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 | Godzina 6:25 | Godzina 7:25 | Godzina 8:25 | Godzina 9:20 | Godzina 10:55 | Godzina 12:35 |
5 | Godzina 5:16 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:55 |
11 | |
12 | Godzina 12:35 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 | Godzina 6:26 | Godzina 7:29 | Godzina 8:28 | Godzina 10:06 | Godzina 11:16 | Godzina 12:26 | Godzina 13:38 | Godzina 14:48 | Godzina 16:03 | Godzina 17:08 | Godzina 18:15 | Godzina 19:25 | Godzina 20:32 | Godzina 22:07 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:16 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | |
10 | Godzina 10:06 |
11 | Godzina 11:16 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:48 |
15 | |
16 | Godzina 16:03 |
17 | Godzina 17:08 |
18 | Godzina 18:15 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:32 |
21 | |
22 | Godzina 22:07 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 | Godzina 6:25 | Godzina 7:25 | Godzina 8:25 | Godzina 9:20 | Godzina 10:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:35 | Godzina 15:10 | Godzina 16:35 | Godzina 17:35 | Godzina 18:50 | Godzina 20:07 | Godzina 21:07 | Godzina 22:07 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:16 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:55 |
11 | |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | |
15 | Godzina 15:10 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:50 |
19 | |
20 | Godzina 20:07 |
21 | Godzina 21:07 |
22 | Godzina 22:07 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:20 | Godzina 10:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:35 | Godzina 15:10 | Godzina 16:35 | Godzina 17:35 | Godzina 18:50 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:20 |
---|---|
10 | Godzina 10:55 |
11 | |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | |
15 | Godzina 15:10 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:50 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Szwoleżerów | |
4 | 2 | Plac Szyrockiego | |
5 | 1 | Mieszka I | |
7 | 2 | Białowieska | |
9 | 2 | Wierzbowa | |
10 | 1 | Reda | |
12 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
13 | 1 | Ogrody „Malwa” | |
15 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
17 | 2 | Cukrowa | |
18 | 1 | Radomska | |
19 | 1 | Południowa | |
20 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
23 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym