Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Narutowicza (21014)
- Kierunek: Plac Zwycięstwa lub Wyszyńskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:13 | Godzina 7:13 | Godzina 8:13 | Godzina 9:08 | Godzina 10:19 | Godzina 11:55 | Godzina 13:52 |
6 | Godzina 6:13 |
---|---|
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:08 |
10 | Godzina 10:19 |
11 | Godzina 11:55 |
12 | |
13 | Godzina 13:52 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:09 | Godzina 7:07 | Godzina 8:15 | Godzina 9:55 | Godzina 11:05 | Godzina 12:15 | Godzina 13:25 | Godzina 14:37 | Godzina 15:44 | Godzina 16:49 | Godzina 18:05 | Godzina 19:14 | Godzina 20:20 | Godzina 21:32 | Godzina 22:41 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
6 | Godzina 6:09 |
---|---|
7 | Godzina 7:07 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:55 |
10 | |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:15 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:49 |
17 | |
18 | Godzina 18:05 |
19 | Godzina 19:14 |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:13 | Godzina 7:13 | Godzina 8:13 | Godzina 9:08 | Godzina 10:19 | Godzina 11:55 | Godzina 13:20 | Godzina 14:50 | Godzina 16:19 | Godzina 17:19 | Godzina 18:34 | Godzina 19:53 | Godzina 20:50 | Godzina 21:50 | Godzina 22:41 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
6 | Godzina 6:13 |
---|---|
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:08 |
10 | Godzina 10:19 |
11 | Godzina 11:55 |
12 | |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:50 |
15 | |
16 | Godzina 16:19 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:19 | Godzina 11:54 | Godzina 13:19 | Godzina 14:49 | Godzina 16:19 | Godzina 17:19 | Godzina 18:33 | Godzina 19:53 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
10 | Godzina 10:19 |
---|---|
11 | Godzina 11:54 |
12 | |
13 | Godzina 13:19 |
14 | Godzina 14:49 |
15 | |
16 | Godzina 16:19 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:53 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do przystanku „Wyszyńskiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ustowo Auchan | |||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cmentarz Zachodni | ||
1 | Ogrody „Malwa” | ||
2 | Krakowska Uniwersytet | ||
Cukrowa | |||
Cukrowa Uniwersytet | |||
3 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Szwoleżerów | ||
1 | Narutowicza (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Kościuszki | |
3 | 1 | Łokietka | |
5 | 2 | Plac Zwycięstwa (przystanek końcowy) | |
Plac Zwycięstwa | |||
Brama Portowa | |||
Wyszyńskiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym