Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:29 | Godzina 7:29 | Godzina 8:29 | Godzina 9:24 | Godzina 10:59 | Godzina 12:39 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:59 |
11 | |
12 | Godzina 12:39 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:30 | Godzina 7:33 | Godzina 8:32 | Godzina 10:10 | Godzina 11:20 | Godzina 12:30 | Godzina 13:42 | Godzina 14:53 | Godzina 16:08 | Godzina 17:12 | Godzina 18:19 | Godzina 19:29 | Godzina 20:36 | Godzina 22:10 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | |
10 | Godzina 10:10 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:53 |
15 | |
16 | Godzina 16:08 |
17 | Godzina 17:12 |
18 | Godzina 18:19 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:36 |
21 | |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:29 | Godzina 7:29 | Godzina 8:29 | Godzina 9:24 | Godzina 10:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:39 | Godzina 15:14 | Godzina 16:39 | Godzina 17:39 | Godzina 18:54 | Godzina 20:11 | Godzina 21:11 | Godzina 22:10 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:59 |
11 | |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | |
15 | Godzina 15:14 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:54 |
19 | |
20 | Godzina 20:11 |
21 | Godzina 21:11 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:24 | Godzina 10:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:39 | Godzina 15:14 | Godzina 16:39 | Godzina 17:39 | Godzina 18:54 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:24 |
---|---|
10 | Godzina 10:59 |
11 | |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | |
15 | Godzina 15:14 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:54 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Białowieska | |
4 | 2 | Wierzbowa | |
5 | 1 | Reda | |
7 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
8 | 1 | Ogrody „Malwa” | |
10 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
12 | 2 | Cukrowa | |
13 | 1 | Radomska | |
14 | 1 | Południowa | |
15 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
18 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym