Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:39 | Godzina 7:39 | Godzina 8:39 | Godzina 9:34 | Godzina 11:10 | Godzina 12:50 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | |
11 | Godzina 11:10 |
12 | Godzina 12:50 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:40 | Godzina 7:44 | Godzina 8:43 | Godzina 10:21 | Godzina 11:31 | Godzina 12:41 | Godzina 13:53 | Godzina 15:04 | Godzina 16:20 | Godzina 17:23 | Godzina 18:29 | Godzina 19:39 | Godzina 20:46 | Godzina 22:19 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:53 |
14 | |
15 | Godzina 15:04 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:46 |
21 | |
22 | Godzina 22:19 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:39 | Godzina 7:39 | Godzina 8:39 | Godzina 9:34 | Godzina 11:10 | Godzina 12:50 | Godzina 13:50 | Godzina 15:25 | Godzina 16:49 | Godzina 17:49 | Godzina 19:04 | Godzina 20:21 | Godzina 21:21 | Godzina 22:19 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | |
11 | Godzina 11:10 |
12 | Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:50 |
14 | |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:49 |
18 | |
19 | Godzina 19:04 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:21 |
22 | Godzina 22:19 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:34 | Godzina 11:09 | Godzina 12:49 | Godzina 13:49 | Godzina 15:24 | Godzina 16:49 | Godzina 17:49 | Godzina 19:04 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:34 |
---|---|
10 | |
11 | Godzina 11:09 |
12 | Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:49 |
14 | |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:49 |
18 | |
19 | Godzina 19:04 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
2 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Ogrody „Malwa” | ||
2 | Cmentarz Zachodni | ||
2 | Cukrowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Radomska | |
2 | 1 | Południowa | |
3 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
6 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym