Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Radomska (24712)
- Kierunek: Ustowo Auchan
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:40 | Godzina 7:40 | Godzina 8:40 | Godzina 9:35 | Godzina 11:11 | Godzina 12:51 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | |
11 | Godzina 11:11 |
12 | Godzina 12:51 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:41 | Godzina 7:45 | Godzina 8:44 | Godzina 10:22 | Godzina 11:32 | Godzina 12:42 | Godzina 13:54 | Godzina 15:05 | Godzina 16:21 | Godzina 17:24 | Godzina 18:30 | Godzina 19:40 | Godzina 20:47 | Godzina 22:20 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:44 |
9 | |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:54 |
14 | |
15 | Godzina 15:05 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:47 |
21 | |
22 | Godzina 22:20 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:40 | Godzina 7:40 | Godzina 8:40 | Godzina 9:35 | Godzina 11:11 | Godzina 12:51 | Godzina 13:51 | Godzina 15:26 | Godzina 16:50 | Godzina 17:50 | Godzina 19:05 | Godzina 20:22 | Godzina 21:22 | Godzina 22:20 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | |
11 | Godzina 11:11 |
12 | Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:51 |
14 | |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:50 |
18 | |
19 | Godzina 19:05 |
20 | Godzina 20:22 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:20 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:35 | Godzina 11:10 | Godzina 12:50 | Godzina 13:50 | Godzina 15:25 | Godzina 16:50 | Godzina 17:50 | Godzina 19:05 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:35 |
---|---|
10 | |
11 | Godzina 11:10 |
12 | Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:50 |
14 | |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:50 |
18 | |
19 | Godzina 19:05 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
2 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Ogrody „Malwa” | ||
2 | Cmentarz Zachodni | ||
2 | Cukrowa | ||
1 | Radomska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Południowa | |
2 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
5 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym