Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 Godzina 5:43 | Godzina 6:16 Godzina 6:49 | Godzina 7:25 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 | Godzina 9:14 Godzina 9:49 | Godzina 10:24 Godzina 10:57 | Godzina 11:21 Godzina 11:56 | Godzina 12:29 | Godzina 13:02 Godzina 13:35 | Godzina 14:08 Godzina 14:41 | Godzina 15:14 Godzina 15:50 | Godzina 16:26 | Godzina 17:02 Godzina 17:37 | Godzina 18:12 Godzina 18:47 | Godzina 19:23 Godzina 19:57 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:30 Godzina 21:55 | Godzina 22:45 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 Godzina 5:43 | Godzina 6:17 Godzina 6:50 | Godzina 7:26 | Godzina 8:02 Godzina 8:38 | Godzina 9:15 Godzina 9:50 | Godzina 10:25 Godzina 10:58 | Godzina 11:22 Godzina 11:57 | Godzina 12:30 | Godzina 13:03 Godzina 13:36 | Godzina 14:09 Godzina 14:42 | Godzina 15:15 Godzina 15:51 | Godzina 16:27 | Godzina 17:03 Godzina 17:38 | Godzina 18:12 Godzina 18:47 | Godzina 19:23 Godzina 19:57 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:30 Godzina 21:55 | Godzina 22:45 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 12712
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Niemcewicza | |
2 | 1 | Boguchwały | |
4 | 2 | Cyryla i Metodego | |
5 | 1 | 1 Maja | |
7 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
9 | 2 | Staw Brodowski | |
11 | 2 | Komuny Paryskiej | |
13 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
15 | 2 | Hoża | |
16 | 1 | Ostrowska | |
17 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
18 | 1 | Bogumińska | |
19 | 1 | Pokoju | |
20 | 1 | Nehringa | |
22 | 2 | Kolonistów | |
23 | 1 | Dojazdowa | |
24 | 1 | Zagórskiego | |
25 | 1 | Policka | |
26 | 1 | Bajeczna | |
27 | 1 | Stołczyn Kościół | |
28 | 1 | Kościelna 12 | |
29 | 1 | Dąbrówki | |
31 | 2 | Zamknięta | |
33 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
34 | 1 | Stołczyn Północny | |
34 | 0 | Cegłówka | |
35 | 1 | Celulozowa | |
36 | 1 | Skolwin Dworzec | |
37 | 1 | Stołczyńska | |
39 | 2 | Wodna | |
40 | 1 | Nowy Świat | |
41 | 1 | Orłowska | |
42 | 1 | Artyleryjska | |
43 | 1 | Górnicza | |
44 | 1 | Kamienna | |
46 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 Godzina 5:43 | Godzina 6:16 Godzina 6:49 | Godzina 7:25 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 | Godzina 9:14 Godzina 9:49 | Godzina 10:24 Godzina 10:57 | Godzina 11:21 Godzina 11:56 | Godzina 12:29 | Godzina 13:02 Godzina 13:35 | Godzina 14:08 Godzina 14:41 | Godzina 15:14 Godzina 15:50 | Godzina 16:26 | Godzina 17:02 Godzina 17:37 | Godzina 18:12 Godzina 18:47 | Godzina 19:23 Godzina 19:57 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:30 Godzina 21:55 | Godzina 22:45 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 Godzina 5:43 | Godzina 6:17 Godzina 6:50 | Godzina 7:26 | Godzina 8:02 Godzina 8:38 | Godzina 9:15 Godzina 9:50 | Godzina 10:25 Godzina 10:58 | Godzina 11:22 Godzina 11:57 | Godzina 12:30 | Godzina 13:03 Godzina 13:36 | Godzina 14:09 Godzina 14:42 | Godzina 15:15 Godzina 15:51 | Godzina 16:27 | Godzina 17:03 Godzina 17:38 | Godzina 18:12 Godzina 18:47 | Godzina 19:23 Godzina 19:57 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:30 Godzina 21:55 | Godzina 22:45 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 12712
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Niemcewicza | |
2 | 1 | Boguchwały | |
4 | 2 | Cyryla i Metodego | |
5 | 1 | 1 Maja | |
7 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
9 | 2 | Staw Brodowski | |
11 | 2 | Komuny Paryskiej | |
13 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
14 | 1 | Bogumińska Park | |
15 | 1 | Hoża | |
16 | 1 | Ostrowska | |
17 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
18 | 1 | Bogumińska | |
19 | 1 | Pokoju | |
20 | 1 | Nehringa | |
22 | 2 | Kolonistów | |
23 | 1 | Dojazdowa | |
24 | 1 | Zagórskiego | |
25 | 1 | Policka | |
26 | 1 | Bajeczna | |
27 | 1 | Stołczyn Kościół | |
28 | 1 | Kościelna 12 | |
29 | 1 | Dąbrówki | |
31 | 2 | Zamknięta | |
33 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
34 | 1 | Stołczyn Północny | |
34 | 0 | Cegłówka | |
35 | 1 | Celulozowa | |
36 | 1 | Skolwin Dworzec | |
37 | 1 | Stołczyńska | |
39 | 2 | Wodna | |
40 | 1 | Nowy Świat | |
41 | 1 | Orłowska | |
42 | 1 | Artyleryjska | |
43 | 1 | Górnicza | |
44 | 1 | Kamienna | |
46 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym