Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Niemcewicza (14322)
- Kierunek: Skolwin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:01 Godzina 5:44 | Godzina 6:17 Godzina 6:50 | Godzina 7:26 | Godzina 8:02 Godzina 8:38 | Godzina 9:15 Godzina 9:50 | Godzina 10:25 Godzina 10:58 | Godzina 11:22 Godzina 11:57 | Godzina 12:30 | Godzina 13:03 Godzina 13:36 | Godzina 14:09 Godzina 14:42 | Godzina 15:15 Godzina 15:51 | Godzina 16:27 | Godzina 17:03 Godzina 17:38 | Godzina 18:13 Godzina 18:48 | Godzina 19:24 Godzina 19:58 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 | Godzina 21:31 Godzina 21:56 | Godzina 22:46 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:01 Godzina 5:44 | Godzina 6:18 Godzina 6:51 | Godzina 7:27 | Godzina 8:03 Godzina 8:39 | Godzina 9:16 Godzina 9:51 | Godzina 10:26 Godzina 10:59 | Godzina 11:23 Godzina 11:58 | Godzina 12:31 | Godzina 13:04 Godzina 13:37 | Godzina 14:10 Godzina 14:43 | Godzina 15:16 Godzina 15:52 | Godzina 16:28 | Godzina 17:04 Godzina 17:39 | Godzina 18:13 Godzina 18:48 | Godzina 19:24 Godzina 19:58 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 | Godzina 21:31 Godzina 21:56 | Godzina 22:46 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Boguchwały | |
3 | 2 | Cyryla i Metodego | |
4 | 1 | 1 Maja | |
6 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
8 | 2 | Staw Brodowski | |
10 | 2 | Komuny Paryskiej | |
12 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
13 | 1 | Bogumińska Park | |
14 | 1 | Hoża | |
15 | 1 | Ostrowska | |
16 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
17 | 1 | Bogumińska | |
18 | 1 | Pokoju | |
19 | 1 | Nehringa | |
21 | 2 | Kolonistów | |
22 | 1 | Dojazdowa | |
23 | 1 | Zagórskiego | |
24 | 1 | Policka | |
25 | 1 | Bajeczna | |
26 | 1 | Stołczyn Kościół | |
27 | 1 | Kościelna 12 | |
28 | 1 | Dąbrówki | |
30 | 2 | Zamknięta | |
32 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
33 | 1 | Stołczyn Północny | |
33 | 0 | Cegłówka | |
34 | 1 | Celulozowa | |
35 | 1 | Skolwin Dworzec | |
36 | 1 | Stołczyńska | |
38 | 2 | Wodna | |
39 | 1 | Nowy Świat | |
40 | 1 | Orłowska | |
41 | 1 | Artyleryjska | |
42 | 1 | Górnicza | |
43 | 1 | Kamienna | |
45 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym