Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:46 | Godzina 6:19 Godzina 6:52 | Godzina 7:28 | Godzina 8:04 Godzina 8:40 | Godzina 9:18 Godzina 9:53 | Godzina 10:28 | Godzina 11:01 Godzina 11:25 | Godzina 12:00 Godzina 12:33 | Godzina 13:06 Godzina 13:39 | Godzina 14:12 Godzina 14:45 | Godzina 15:18 Godzina 15:54 | Godzina 16:30 | Godzina 17:06 Godzina 17:41 | Godzina 18:15 Godzina 18:50 | Godzina 19:26 | Godzina 20:00 Godzina 20:29 Godzina 20:58 | Godzina 21:33 Godzina 21:58 | Godzina 22:48 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:46 | Godzina 6:20 Godzina 6:53 | Godzina 7:29 | Godzina 8:05 Godzina 8:41 | Godzina 9:18 Godzina 9:53 | Godzina 10:28 | Godzina 11:01 Godzina 11:25 | Godzina 12:00 Godzina 12:33 | Godzina 13:06 Godzina 13:39 | Godzina 14:12 Godzina 14:45 | Godzina 15:18 Godzina 15:54 | Godzina 16:30 | Godzina 17:06 Godzina 17:41 | Godzina 18:15 Godzina 18:50 | Godzina 19:26 | Godzina 20:00 Godzina 20:29 Godzina 20:58 | Godzina 21:33 Godzina 21:58 | Godzina 22:48 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | 1 Maja | |
3 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
5 | 2 | Staw Brodowski | |
7 | 2 | Komuny Paryskiej | |
9 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
11 | 2 | Hoża | |
12 | 1 | Ostrowska | |
13 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
14 | 1 | Bogumińska | |
15 | 1 | Pokoju | |
16 | 1 | Nehringa | |
18 | 2 | Kolonistów | |
19 | 1 | Dojazdowa | |
20 | 1 | Zagórskiego | |
21 | 1 | Policka | |
22 | 1 | Bajeczna | |
23 | 1 | Stołczyn Kościół | |
24 | 1 | Kościelna 12 | |
25 | 1 | Dąbrówki | |
27 | 2 | Zamknięta | |
29 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
30 | 1 | Stołczyn Północny | |
30 | 0 | Cegłówka | |
31 | 1 | Celulozowa | |
32 | 1 | Skolwin Dworzec | |
33 | 1 | Stołczyńska | |
35 | 2 | Wodna | |
36 | 1 | Nowy Świat | |
37 | 1 | Orłowska | |
38 | 1 | Artyleryjska | |
39 | 1 | Górnicza | |
40 | 1 | Kamienna | |
42 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:46 | Godzina 6:19 Godzina 6:52 | Godzina 7:28 | Godzina 8:04 Godzina 8:40 | Godzina 9:18 Godzina 9:53 | Godzina 10:28 | Godzina 11:01 Godzina 11:25 | Godzina 12:00 Godzina 12:33 | Godzina 13:06 Godzina 13:39 | Godzina 14:12 Godzina 14:45 | Godzina 15:18 Godzina 15:54 | Godzina 16:30 | Godzina 17:06 Godzina 17:41 | Godzina 18:15 Godzina 18:50 | Godzina 19:26 | Godzina 20:00 Godzina 20:29 Godzina 20:58 | Godzina 21:33 Godzina 21:58 | Godzina 22:48 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:46 | Godzina 6:20 Godzina 6:53 | Godzina 7:29 | Godzina 8:05 Godzina 8:41 | Godzina 9:18 Godzina 9:53 | Godzina 10:28 | Godzina 11:01 Godzina 11:25 | Godzina 12:00 Godzina 12:33 | Godzina 13:06 Godzina 13:39 | Godzina 14:12 Godzina 14:45 | Godzina 15:18 Godzina 15:54 | Godzina 16:30 | Godzina 17:06 Godzina 17:41 | Godzina 18:15 Godzina 18:50 | Godzina 19:26 | Godzina 20:00 Godzina 20:29 Godzina 20:58 | Godzina 21:33 Godzina 21:58 | Godzina 22:48 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | 1 Maja | |
3 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
5 | 2 | Staw Brodowski | |
7 | 2 | Komuny Paryskiej | |
9 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
10 | 1 | Bogumińska Park | |
11 | 1 | Hoża | |
12 | 1 | Ostrowska | |
13 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
14 | 1 | Bogumińska | |
15 | 1 | Pokoju | |
16 | 1 | Nehringa | |
18 | 2 | Kolonistów | |
19 | 1 | Dojazdowa | |
20 | 1 | Zagórskiego | |
21 | 1 | Policka | |
22 | 1 | Bajeczna | |
23 | 1 | Stołczyn Kościół | |
24 | 1 | Kościelna 12 | |
25 | 1 | Dąbrówki | |
27 | 2 | Zamknięta | |
29 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
30 | 1 | Stołczyn Północny | |
30 | 0 | Cegłówka | |
31 | 1 | Celulozowa | |
32 | 1 | Skolwin Dworzec | |
33 | 1 | Stołczyńska | |
35 | 2 | Wodna | |
36 | 1 | Nowy Świat | |
37 | 1 | Orłowska | |
38 | 1 | Artyleryjska | |
39 | 1 | Górnicza | |
40 | 1 | Kamienna | |
42 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym