Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Staw Brodowski (18211)
- Kierunek: Skolwin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:50 | Godzina 6:23 Godzina 6:56 | Godzina 7:32 | Godzina 8:08 Godzina 8:44 | Godzina 9:22 Godzina 9:57 | Godzina 10:32 | Godzina 11:06 Godzina 11:30 | Godzina 12:05 Godzina 12:38 | Godzina 13:11 Godzina 13:44 | Godzina 14:17 Godzina 14:50 | Godzina 15:23 Godzina 15:59 | Godzina 16:34 | Godzina 17:10 Godzina 17:45 | Godzina 18:19 Godzina 18:54 | Godzina 19:30 | Godzina 20:04 Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:37 | Godzina 22:02 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:50 | Godzina 6:24 Godzina 6:57 | Godzina 7:33 | Godzina 8:09 Godzina 8:45 | Godzina 9:22 Godzina 9:57 | Godzina 10:32 | Godzina 11:06 Godzina 11:30 | Godzina 12:05 Godzina 12:38 | Godzina 13:11 Godzina 13:44 | Godzina 14:17 Godzina 14:50 | Godzina 15:23 Godzina 15:59 | Godzina 16:34 | Godzina 17:10 Godzina 17:45 | Godzina 18:19 Godzina 18:54 | Godzina 19:30 | Godzina 20:04 Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:37 | Godzina 22:02 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Komuny Paryskiej | |
4 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
6 | 2 | Hoża | |
7 | 1 | Ostrowska | |
8 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
9 | 1 | Bogumińska | |
10 | 1 | Pokoju | |
11 | 1 | Nehringa | |
13 | 2 | Kolonistów | |
14 | 1 | Dojazdowa | |
15 | 1 | Zagórskiego | |
16 | 1 | Policka | |
17 | 1 | Bajeczna | |
18 | 1 | Stołczyn Kościół | |
19 | 1 | Kościelna 12 | |
20 | 1 | Dąbrówki | |
22 | 2 | Zamknięta | |
24 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
25 | 1 | Stołczyn Północny | |
25 | 0 | Cegłówka | |
26 | 1 | Celulozowa | |
27 | 1 | Skolwin Dworzec | |
28 | 1 | Stołczyńska | |
30 | 2 | Wodna | |
31 | 1 | Nowy Świat | |
32 | 1 | Orłowska | |
33 | 1 | Artyleryjska | |
34 | 1 | Górnicza | |
35 | 1 | Kamienna | |
37 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Staw Brodowski (18211)
- Kierunek: Skolwin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:50 | Godzina 6:23 Godzina 6:56 | Godzina 7:32 | Godzina 8:08 Godzina 8:44 | Godzina 9:22 Godzina 9:57 | Godzina 10:32 | Godzina 11:06 Godzina 11:30 | Godzina 12:05 Godzina 12:38 | Godzina 13:11 Godzina 13:44 | Godzina 14:17 Godzina 14:50 | Godzina 15:23 Godzina 15:59 | Godzina 16:34 | Godzina 17:10 Godzina 17:45 | Godzina 18:19 Godzina 18:54 | Godzina 19:30 | Godzina 20:04 Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:37 | Godzina 22:02 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:50 | Godzina 6:24 Godzina 6:57 | Godzina 7:33 | Godzina 8:09 Godzina 8:45 | Godzina 9:22 Godzina 9:57 | Godzina 10:32 | Godzina 11:06 Godzina 11:30 | Godzina 12:05 Godzina 12:38 | Godzina 13:11 Godzina 13:44 | Godzina 14:17 Godzina 14:50 | Godzina 15:23 Godzina 15:59 | Godzina 16:34 | Godzina 17:10 Godzina 17:45 | Godzina 18:19 Godzina 18:54 | Godzina 19:30 | Godzina 20:04 Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:37 | Godzina 22:02 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Komuny Paryskiej | |
4 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
5 | 1 | Bogumińska Park | |
6 | 1 | Hoża | |
7 | 1 | Ostrowska | |
8 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
9 | 1 | Bogumińska | |
10 | 1 | Pokoju | |
11 | 1 | Nehringa | |
13 | 2 | Kolonistów | |
14 | 1 | Dojazdowa | |
15 | 1 | Zagórskiego | |
16 | 1 | Policka | |
17 | 1 | Bajeczna | |
18 | 1 | Stołczyn Kościół | |
19 | 1 | Kościelna 12 | |
20 | 1 | Dąbrówki | |
22 | 2 | Zamknięta | |
24 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
25 | 1 | Stołczyn Północny | |
25 | 0 | Cegłówka | |
26 | 1 | Celulozowa | |
27 | 1 | Skolwin Dworzec | |
28 | 1 | Stołczyńska | |
30 | 2 | Wodna | |
31 | 1 | Nowy Świat | |
32 | 1 | Orłowska | |
33 | 1 | Artyleryjska | |
34 | 1 | Górnicza | |
35 | 1 | Kamienna | |
37 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym