Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 | Godzina 8:28 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 | Godzina 13:31 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 | Godzina 17:30 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 | Godzina 22:21 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 | Godzina 8:28 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 | Godzina 13:31 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 | Godzina 17:30 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 | Godzina 22:21 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
3 | 1 | Stołczyn Północny | |
3 | 0 | Cegłówka | |
4 | 1 | Celulozowa | |
5 | 1 | Skolwin Dworzec | |
6 | 1 | Stołczyńska | |
8 | 2 | Wodna | |
9 | 1 | Nowy Świat | |
10 | 1 | Orłowska | |
11 | 1 | Artyleryjska | |
12 | 1 | Górnicza | |
13 | 1 | Kamienna | |
15 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 | Godzina 8:28 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 | Godzina 13:31 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 | Godzina 17:30 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 | Godzina 22:21 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 | Godzina 8:28 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 | Godzina 13:31 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 | Godzina 17:30 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 | Godzina 22:21 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:26 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:25 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:24 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
3 | 1 | Stołczyn Północny | |
3 | 0 | Cegłówka | |
4 | 1 | Celulozowa | |
5 | 1 | Skolwin Dworzec | |
6 | 1 | Stołczyńska | |
8 | 2 | Wodna | |
9 | 1 | Nowy Świat | |
10 | 1 | Orłowska | |
11 | 1 | Artyleryjska | |
12 | 1 | Górnicza | |
13 | 1 | Kamienna | |
15 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym