Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 | Godzina 8:30 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 | Godzina 12:27 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 | Godzina 17:32 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 | Godzina 22:23 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 | Godzina 8:30 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 | Godzina 12:27 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 | Godzina 17:32 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 | Godzina 22:23 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal (bieżący przystanek) | ||
Teleyard | |||
1 | 1 | Stołczyn Północny | |
1 | 0 | Cegłówka | |
2 | 1 | Celulozowa | |
3 | 1 | Skolwin Dworzec | |
4 | 1 | Stołczyńska | |
6 | 2 | Wodna | |
7 | 1 | Nowy Świat | |
8 | 1 | Orłowska | |
9 | 1 | Artyleryjska | |
10 | 1 | Górnicza | |
11 | 1 | Kamienna | |
13 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 | Godzina 8:30 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 | Godzina 12:27 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 | Godzina 17:32 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 | Godzina 22:23 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 | Godzina 8:30 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 | Godzina 12:27 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 | Godzina 17:32 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 | Godzina 22:23 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:28 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:26 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal (bieżący przystanek) | ||
Teleyard | |||
1 | 1 | Stołczyn Północny | |
1 | 0 | Cegłówka | |
2 | 1 | Celulozowa | |
3 | 1 | Skolwin Dworzec | |
4 | 1 | Stołczyńska | |
6 | 2 | Wodna | |
7 | 1 | Nowy Świat | |
8 | 1 | Orłowska | |
9 | 1 | Artyleryjska | |
10 | 1 | Górnicza | |
11 | 1 | Kamienna | |
13 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym