Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:57 | Godzina 6:40 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 | Godzina 9:34 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 | Godzina 13:27 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 | Godzina 18:33 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:40 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:57 |
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:40 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:57 | Godzina 6:40 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 | Godzina 9:34 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 | Godzina 13:27 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 | Godzina 18:33 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:40 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:57 |
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:40 |
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Cegłówka | |
1 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
2 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
4 | 2 | Zamknięta | |
6 | 2 | Dąbrówki | |
7 | 1 | Kościelna 12 | |
8 | 1 | Stołczyn Kościół | |
9 | 1 | Bajeczna | |
10 | 1 | Policka | |
12 | 2 | Zagórskiego | |
13 | 1 | Dojazdowa | |
14 | 1 | Kolonistów | |
16 | 2 | Nehringa | |
17 | 1 | Pokoju | |
19 | 2 | Bogumińska | |
20 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
21 | 1 | Hoża | |
23 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
27 | 4 | Komuny Paryskiej | |
28 | 1 | Staw Brodowski | |
29 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
30 | 1 | 1 Maja | |
31 | 1 | Cyryla i Metodego | |
33 | 2 | Boguchwały | |
34 | 1 | Niemcewicza | |
35 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:57 | Godzina 6:40 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 | Godzina 9:34 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 | Godzina 13:27 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 | Godzina 18:33 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:40 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:57 |
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:40 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:57 | Godzina 6:40 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 | Godzina 9:34 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 | Godzina 13:27 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 | Godzina 18:33 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 | Godzina 22:40 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:57 |
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:22 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:20 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:21 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:22 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:20 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:22 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:40 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Cegłówka | |
1 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
2 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
4 | 2 | Zamknięta | |
6 | 2 | Dąbrówki | |
7 | 1 | Kościelna 12 | |
8 | 1 | Stołczyn Kościół | |
9 | 1 | Bajeczna | |
10 | 1 | Policka | |
12 | 2 | Zagórskiego | |
13 | 1 | Dojazdowa | |
14 | 1 | Kolonistów | |
16 | 2 | Nehringa | |
17 | 1 | Pokoju | |
19 | 2 | Bogumińska | |
20 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
21 | 1 | Hoża | |
23 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
27 | 4 | Komuny Paryskiej | |
28 | 1 | Staw Brodowski | |
29 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
30 | 1 | 1 Maja | |
31 | 1 | Cyryla i Metodego | |
33 | 2 | Boguchwały | |
34 | 1 | Niemcewicza | |
35 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym