Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:54 | Godzina 6:37 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 | Godzina 9:31 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 | Godzina 18:30 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:37 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:54 | Godzina 6:37 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 | Godzina 9:31 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 | Godzina 18:30 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:37 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Stołczyńska | |
2 | 1 | Skolwin Dworzec | |
3 | 1 | Celulozowa | |
4 | 1 | Cegłówka | |
4 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
5 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
7 | 2 | Zamknięta | |
9 | 2 | Dąbrówki | |
10 | 1 | Kościelna 12 | |
11 | 1 | Stołczyn Kościół | |
12 | 1 | Bajeczna | |
13 | 1 | Policka | |
15 | 2 | Zagórskiego | |
16 | 1 | Dojazdowa | |
17 | 1 | Kolonistów | |
19 | 2 | Nehringa | |
20 | 1 | Pokoju | |
22 | 2 | Bogumińska | |
23 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
24 | 1 | Hoża | |
26 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
30 | 4 | Komuny Paryskiej | |
31 | 1 | Staw Brodowski | |
32 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
33 | 1 | 1 Maja | |
34 | 1 | Cyryla i Metodego | |
36 | 2 | Boguchwały | |
37 | 1 | Niemcewicza | |
38 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:54 | Godzina 6:37 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 | Godzina 9:31 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 | Godzina 18:30 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:37 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:54 | Godzina 6:37 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 | Godzina 9:31 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 | Godzina 18:30 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 | Godzina 22:37 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:19 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Stołczyńska | |
2 | 1 | Skolwin Dworzec | |
3 | 1 | Celulozowa | |
4 | 1 | Cegłówka | |
4 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
5 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
7 | 2 | Zamknięta | |
9 | 2 | Dąbrówki | |
10 | 1 | Kościelna 12 | |
11 | 1 | Stołczyn Kościół | |
12 | 1 | Bajeczna | |
13 | 1 | Policka | |
15 | 2 | Zagórskiego | |
16 | 1 | Dojazdowa | |
17 | 1 | Kolonistów | |
19 | 2 | Nehringa | |
20 | 1 | Pokoju | |
22 | 2 | Bogumińska | |
23 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
24 | 1 | Hoża | |
26 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
30 | 4 | Komuny Paryskiej | |
31 | 1 | Staw Brodowski | |
32 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
33 | 1 | 1 Maja | |
34 | 1 | Cyryla i Metodego | |
36 | 2 | Boguchwały | |
37 | 1 | Niemcewicza | |
38 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym