Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:53 | Godzina 6:36 | Godzina 7:09 Godzina 7:42 | Godzina 8:18 Godzina 8:54 | Godzina 9:30 | Godzina 10:05 Godzina 10:41 | Godzina 11:16 Godzina 11:49 | Godzina 12:17 Godzina 12:50 | Godzina 13:23 Godzina 13:56 | Godzina 14:29 | Godzina 15:02 Godzina 15:35 | Godzina 16:08 Godzina 16:42 | Godzina 17:18 Godzina 17:54 | Godzina 18:29 | Godzina 19:05 Godzina 19:40 | Godzina 20:16 Godzina 20:50 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:36 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:53 |
6 | Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:17 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:23 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:53 | Godzina 6:36 | Godzina 7:09 Godzina 7:42 | Godzina 8:18 Godzina 8:54 | Godzina 9:30 | Godzina 10:05 Godzina 10:41 | Godzina 11:16 Godzina 11:49 | Godzina 12:17 Godzina 12:50 | Godzina 13:23 Godzina 13:56 | Godzina 14:29 | Godzina 15:02 Godzina 15:35 | Godzina 16:08 Godzina 16:42 | Godzina 17:18 Godzina 17:54 | Godzina 18:29 | Godzina 19:05 Godzina 19:40 | Godzina 20:16 Godzina 20:50 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:36 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:53 |
6 | Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:17 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:23 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wodna | |
2 | 1 | Stołczyńska | |
3 | 1 | Skolwin Dworzec | |
4 | 1 | Celulozowa | |
5 | 1 | Cegłówka | |
5 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
6 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
8 | 2 | Zamknięta | |
10 | 2 | Dąbrówki | |
11 | 1 | Kościelna 12 | |
12 | 1 | Stołczyn Kościół | |
13 | 1 | Bajeczna | |
14 | 1 | Policka | |
16 | 2 | Zagórskiego | |
17 | 1 | Dojazdowa | |
18 | 1 | Kolonistów | |
20 | 2 | Nehringa | |
21 | 1 | Pokoju | |
23 | 2 | Bogumińska | |
24 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
25 | 1 | Hoża | |
27 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
31 | 4 | Komuny Paryskiej | |
32 | 1 | Staw Brodowski | |
33 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
34 | 1 | 1 Maja | |
35 | 1 | Cyryla i Metodego | |
37 | 2 | Boguchwały | |
38 | 1 | Niemcewicza | |
39 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym