Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Orłowska (41822)
- Kierunek: Skolwin
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 | Godzina 7:25 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 | Godzina 10:27 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 | Godzina 16:29 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 | Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 | Godzina 23:20 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:20 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 | Godzina 7:25 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 | Godzina 10:27 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 | Godzina 16:29 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 | Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 | Godzina 23:20 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:20 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Artyleryjska | |
2 | 1 | Górnicza | |
3 | 1 | Kamienna | |
5 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Orłowska (41822)
- Kierunek: Skolwin
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 | Godzina 7:25 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 | Godzina 10:27 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 | Godzina 16:29 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 | Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 | Godzina 23:20 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:20 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 | Godzina 7:25 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 | Godzina 10:27 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 | Godzina 16:29 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 | Godzina 20:33 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 | Godzina 23:20 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:23 Godzina 19:59 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:20 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Artyleryjska | |
2 | 1 | Górnicza | |
3 | 1 | Kamienna | |
5 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym