Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Skolwin (42311)
- Kierunek: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:47 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 | Godzina 10:35 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 | Godzina 15:29 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 | Godzina 19:34 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 | Godzina 22:30 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:47 |
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:30 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:47 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 | Godzina 10:35 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 | Godzina 15:29 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 | Godzina 19:34 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 | Godzina 22:30 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:47 |
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:30 |
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Kamienna | |
3 | 1 | Górnicza | |
4 | 1 | Artyleryjska | |
4 | 0 | Orłowska | |
6 | 2 | Nowy Świat | |
7 | 1 | Wodna | |
8 | 1 | Stołczyńska | |
9 | 1 | Skolwin Dworzec | |
10 | 1 | Celulozowa | |
11 | 1 | Cegłówka | |
11 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
12 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
14 | 2 | Zamknięta | |
16 | 2 | Dąbrówki | |
17 | 1 | Kościelna 12 | |
18 | 1 | Stołczyn Kościół | |
19 | 1 | Bajeczna | |
20 | 1 | Policka | |
22 | 2 | Zagórskiego | |
23 | 1 | Dojazdowa | |
24 | 1 | Kolonistów | |
26 | 2 | Nehringa | |
27 | 1 | Pokoju | |
29 | 2 | Bogumińska | |
30 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
31 | 1 | Hoża | |
33 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
37 | 4 | Komuny Paryskiej | |
38 | 1 | Staw Brodowski | |
39 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
40 | 1 | 1 Maja | |
41 | 1 | Cyryla i Metodego | |
43 | 2 | Boguchwały | |
44 | 1 | Niemcewicza | |
45 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Skolwin (42311)
- Kierunek: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:47 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 | Godzina 10:35 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 | Godzina 15:29 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 | Godzina 19:34 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 | Godzina 22:30 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:47 |
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:30 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:47 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 | Godzina 10:35 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 | Godzina 15:29 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 | Godzina 19:34 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 | Godzina 22:30 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:47 |
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:24 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:23 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:30 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Kamienna | |
3 | 1 | Górnicza | |
4 | 1 | Artyleryjska | |
4 | 0 | Orłowska | |
6 | 2 | Nowy Świat | |
7 | 1 | Wodna | |
8 | 1 | Stołczyńska | |
9 | 1 | Skolwin Dworzec | |
10 | 1 | Celulozowa | |
11 | 1 | Cegłówka | |
11 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
12 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
14 | 2 | Zamknięta | |
16 | 2 | Dąbrówki | |
17 | 1 | Kościelna 12 | |
18 | 1 | Stołczyn Kościół | |
19 | 1 | Bajeczna | |
20 | 1 | Policka | |
22 | 2 | Zagórskiego | |
23 | 1 | Dojazdowa | |
24 | 1 | Kolonistów | |
26 | 2 | Nehringa | |
27 | 1 | Pokoju | |
29 | 2 | Bogumińska | |
30 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
31 | 1 | Hoża | |
33 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
37 | 4 | Komuny Paryskiej | |
38 | 1 | Staw Brodowski | |
39 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
40 | 1 | 1 Maja | |
41 | 1 | Cyryla i Metodego | |
43 | 2 | Boguchwały | |
44 | 1 | Niemcewicza | |
45 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym