Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 | Godzina 9:35 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 | Godzina 18:32 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 | Godzina 22:14 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:14 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 | Godzina 9:35 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 | Godzina 18:32 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 | Godzina 22:14 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:14 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Policka | |
2 | 1 | Bajeczna | |
3 | 1 | Stołczyn Kościół | |
4 | 1 | Kościelna 12 | |
5 | 1 | Dąbrówki | |
7 | 2 | Zamknięta | |
9 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
10 | 1 | Stołczyn Północny | |
10 | 0 | Cegłówka | |
11 | 1 | Celulozowa | |
12 | 1 | Skolwin Dworzec | |
13 | 1 | Stołczyńska | |
15 | 2 | Wodna | |
16 | 1 | Nowy Świat | |
17 | 1 | Orłowska | |
18 | 1 | Artyleryjska | |
19 | 1 | Górnicza | |
20 | 1 | Kamienna | |
22 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 | Godzina 9:35 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 | Godzina 18:32 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 | Godzina 22:14 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:14 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 | Godzina 9:35 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 | Godzina 14:30 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 | Godzina 18:32 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 | Godzina 22:14 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:15 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:14 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Policka | |
2 | 1 | Bajeczna | |
3 | 1 | Stołczyn Kościół | |
4 | 1 | Kościelna 12 | |
5 | 1 | Dąbrówki | |
7 | 2 | Zamknięta | |
9 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
10 | 1 | Stołczyn Północny | |
10 | 0 | Cegłówka | |
11 | 1 | Celulozowa | |
12 | 1 | Skolwin Dworzec | |
13 | 1 | Stołczyńska | |
15 | 2 | Wodna | |
16 | 1 | Nowy Świat | |
17 | 1 | Orłowska | |
18 | 1 | Artyleryjska | |
19 | 1 | Górnicza | |
20 | 1 | Kamienna | |
22 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym