Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 | Godzina 6:13 Godzina 6:56 | Godzina 7:29 | Godzina 8:02 Godzina 8:38 | Godzina 9:14 Godzina 9:50 | Godzina 10:25 | Godzina 11:01 Godzina 11:36 | Godzina 12:09 Godzina 12:37 | Godzina 13:10 Godzina 13:43 | Godzina 14:16 Godzina 14:49 | Godzina 15:22 Godzina 15:55 | Godzina 16:28 | Godzina 17:02 Godzina 17:38 | Godzina 18:14 Godzina 18:49 | Godzina 19:25 | Godzina 20:00 Godzina 20:36 | Godzina 21:10 Godzina 21:38 | Godzina 22:08 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:06 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:22 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:36 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:56 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 | Godzina 6:13 Godzina 6:56 | Godzina 7:29 | Godzina 8:02 Godzina 8:38 | Godzina 9:14 Godzina 9:50 | Godzina 10:25 | Godzina 11:01 Godzina 11:36 | Godzina 12:09 Godzina 12:37 | Godzina 13:10 Godzina 13:43 | Godzina 14:16 Godzina 14:49 | Godzina 15:22 Godzina 15:55 | Godzina 16:28 | Godzina 17:02 Godzina 17:38 | Godzina 18:14 Godzina 18:49 | Godzina 19:25 | Godzina 20:00 Godzina 20:36 | Godzina 21:10 Godzina 21:38 | Godzina 22:08 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:06 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:22 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:36 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:56 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Pokoju | |
3 | 2 | Bogumińska | |
4 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
5 | 1 | Hoża | |
7 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
11 | 4 | Komuny Paryskiej | |
12 | 1 | Staw Brodowski | |
13 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
14 | 1 | 1 Maja | |
15 | 1 | Cyryla i Metodego | |
17 | 2 | Boguchwały | |
18 | 1 | Niemcewicza | |
19 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym